Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Ve středu bude otevřena místní KNIHOVNA

Místní knihovnice paní Marcela Procházková zve všechny čtenáře do místní knihovny na nové tituly z výměnného fondu.
Knihovnu můžete navštívit každou středu, otevřena je v pravidelném čase od 17:00 do 20:00 hodin.


V knihovně si můžete vypůjčit jak beletrii pro dospělé, tak knížky pro děti, pohádky, naučnou literaturu pro mládež i dospělé. V nabídce jsou rovněž pěkné knížky o přírodě, o zvířatech, o vesmíru, různé kuchařky, knihy o hercích i několik titulů časopisů. Několikrát do roka se nakupují nové knihy a také se vyměňují z jiných knihoven. Půjčování knih se v naší knihovně neplatí, platí se pouze roční členský příspěvek: děti do 15 let 20,- Kč, ostatní 40,- Kč. Pro všechny zájemce je k dispozici i internet zdarma. Každý čtenář je zapsán a vlastní čtenářský průkaz, k dnešnímu dni máme v naší knihovně 75 čtenářů a rádi přivítáme další nové zájemce.

S tituly knih místní knihovny v Žatčanech se v současné době můžete seznámit také v on-line katalogu knihoven REgionálního Knihovního Systému „REKS“ na internetové adrese http://katalog.mkkurim.cz/clavius/zatcany/ V katalogu se zobrazují i knihy z výměnného fondu, které jsou momentálně zapůjčené ze Židlochovic, tzn. že v on-line katalogu se nyní dá najít cca 3000 titulů knih! Určitě spousta čtenářů tento on-line katalog nadšeně přivítá ...

UPOZORNĚNÍ: V katalogu knihoven "REKS" nelze knihy objednávat, pro zapůjčení knih je nutné se osobně dostavit do místní knihovny.

Marcela Procházková, místní knihovnice

 Knihovní řád Obecní knihovny v Žatčanech si můžete přečíst ZDE