Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Pozvánka na 6. žatčanský cyklovýlet – jaro 2021

Nouzový stav skončil, nadále jsme sice v nejistotě, ale musíme doufat, že budeme moci v plánovaný termín vyrazit. Proto po úspěšných cyklovýletech v roce 2018, 2019 a 2020 zve  dobrovolný spolek cyklistů zájemce na jarní 6. žatčanský cyklovýlet.

Kdy:  V sobotu dne 15. 5. 2021

V kolik: Sraz v 10,00 hod. u Hospody u Severů

Kam: Statek (bývalá Farma Bolka Polívky) v Olšanech   

Celkem cca 62 km

Trasa: většinou po cyklostezkách a obslužných komunikacích – bude upřesněna podle počasí před odjezdem s tím, že nazpět se pojede přes Viničné Šumice s návštěvou Hradské restaurace – Šumický pivovárek

Určeno: pro zdatné i méně zdatné cyklisty, kteří bez obtíží zvládnou délku trasy a udrží mírné tempo s ostatními cyklisty

Návrat: cca v 17,00 hod

Občerstvení: Každý buď individuálně sebou nebo je možné objednat dopředu obědy na místě na určenou hodinu v Restauraci Statek – pro rychlou obsluhu větší skupiny cyklistů je výběr ze dvou jídel – svíčková hovězí pečeně nebo kuřecí řízek s bramborem a polévkou dle denní nabídky. K tomu potřebuji znát nejpozději do 12. 5. 2021 počet zájemců o jednotlivá jídla – poslat sms na 731616410.

V případě velmi špatného počasí nebo Opatření s koronakrizí se akce ruší a o dalším budou dány informace cestou jako tato pozvánka. Pro zájemce připomínám termín plánovaného podzimního vinného cyklovýletu – 18.9.2021 – opět Šakvice, ale s možností pro zájemce s přespáním.

           Na jarní 6. Žatčanský cyklovýlet jsou všichni zájemci srdečně zváni!

V Žatčanech 12.4.2021

Za dobrovolný spolek cyklistů
JUDr. Milan Bedroš