Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Informace IDS JMK

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Poprvé v letošním roce Vám posíláme Infomail se změnami a novinkami v IDS JMK.  Je sice zima, ale opravy jsou potřeba pořád. Už tento víkend proběhnou dvě vlakové výluky: V sobotu a v neděli budou vybrané vlaky linky S2 mezi Brnem a Blanskem nahrazeny autobusy. Stejně tak o víkendu nahradí autobusy i vlaky mezi Šakvicemi a Hustopečemi. Od soboty v Brně proběhnou dlouhodobé změny v tramvajové dopravě - zahajují se výluky mezi Pisárkami a Komínem a mezi Černými Poli a Lesnou. Přinášíme i seznam změn pro další týdny, protože příští týden Infomail nevyjde.

Máme ale i dobré zprávy. Od 1. ledna došlo ke změně Smluvních přepravních podmínek, které zjednodušily cestování s dětmi. Pokud máte platnou jízdenku a cestujete s malým dítětem v kočárku, pak můžete po zamávání na řidiče regionálního autobusu rovnou nastoupit druhými dveřmi. Pro koupi jízdenek doporučujeme využívat mobilní aplikaci POSEIDON, případně si pořiďte výhodnou předplatní jízdenku pro doprovod dítěte do 3 let za 2400 Kč / rok, která platí v celém kraji.

Napadl první pořádný sníh a možná, že někde na Vysočině nebo na Boskovicku je možné vyrazit i na sáňky či běžky. Vyražte na výlet, toto zimní vybavení se přepravuje bezplatně.

BÍLÉ STROMY, BÍLÁ POLE
VLOČKY Z NEBE PADAJÍ
LYŽE, BĚŽKY, TAKÉ HOLE
OMEZENÍ NEMAJÍ.
 
VEZMEME VÁS DO BYSTŘICE,
SUCHÉHO ČI OLEŠNICE
STAČÍ LÍSTEK SPRÁVNÝ MÍT
ZA SPORTEM SI VYRAZIT!

enlightened Další podrobnější informace najdete v Infomailu, který si můžete přečíst ZDE