Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

ÚNOR 2020

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > ÚNOR 2020 >

Přes prsty

Komedie scénáristy a režiséra Petra Kolečka

Pátek 7. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 101 minuta.
 
Příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale nakonec stejně zamotá Jíra (Jiří Langmajer), svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí. ČR 2019.

Dan Přibáň: Velká cesta domů

VYPRODÁNO!!! - CESTOVÁNÍ

Pátek 14. února, 18.00. Vstupné 190 Kč.
 
Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Cestovatelská přednáška.

Hledá se Yetti

Animovaná dobrodružná komedie - DĚTSKÝ FILM

Pátek 21. února, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
 
Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek je lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu zažijí velké dobrodružství... USA 2019. České znění.

Joker

Joaquin Phoenix a Robert De Niro v americkém krimi thrilleru

Pátek 28. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 122 minuty.
 
Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět bude brzy znát pod jménem Joker. USA 2019. České titulky.

 NA BŘEZEN PŘIPRAVUJEME:

3. 3. Marek Slobodník – Afrika na pionieri (cestovatelská přednáška)

6. 3. Poslední aristokratka


Předprodej vstupenek: www.smsticket.cz
 
Vstupenky lze zakoupit také na pokladně kina.
Pokladna je otevřena v době promítání vždy hodinu před začátkem. 
Rezervace vstupenek na telefonním čísle a e-mailu již není možná.