Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

LEDEN 2020

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > LEDEN 2020 >

Parazit

Černá komedie
Pátek 3. ledna, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 132 minuty.
Příběh sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněn Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction. Jižní Korea 2019. České titulky.

Toy Story 4: Příběh hraček

Rodinný animovaný film - DĚTSKÝ FILM
Pátek 10. ledna, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 100 minut.
Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života, a tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy, nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět... USA 2019. České znění. 

Zelená kniha

Humorná road movie oceněná třemi Oscary
Pátek 17. ledna, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 130 minut.
Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk” Vallelonga má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku. Je horkokrevný, ne moc vzdělaný, ale o to mazanější. Nade vše miluje svoji ženu a smažená kuřata. Slavný černošský klavírista Dr. Don Shirley si ho proto najme jako řidiče a bodyguarda na turné po divokých státech amerického Jihu 60. let. Dr. Don je Tonyho protikladem: kultivovaný génius jemných mravů a pevných zásad. Aby společně překonali nástrahy, musí si k sobě oba tvrdohlaví muži najít cestu skrz předsudky a humorné přešlapy... Režisér filmu Peter Farrelly (Blbý a blbější, Něco na té Mary je) se inspiroval příběhem skutečného přátelství. USA 2019. České titulky.

Willy a kouzelná planeta

Animovaný dobrodružný příběh - DĚTSKÝ FILM
Pátek 24. ledna, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 90 minut.
Malý kluk Willy cestuje s rodiči vesmírem. Po nehodě vesmírné lodi se sám v záchranné kapsli dostává na neznámou, divokou planetu. V cizím světě čeká mnoho objevů i číhá mnoho nástrah. Naštěstí má s sebou důležitého parťáka a osobního strážce – robota Bucka. Francie 2019. České znění.

Tenkrát v Hollywoodu

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt v dramatu Quentina Tarantina
Pátek 31. ledna, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 162 minuty.
V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér (Brad Pitt) rozhodnou prosadit u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu – v roce 1969 v Los Angeles. USA 2019. České titulky.

NA ÚNOR PŘIPRAVUJEME:

7. 2. Přes prsty


Předprodej vstupenek: www.smsticket.cz

Vstupenky lze zakoupit také na pokladně kina. Pokladna je otevřena v době promítání vždy hodinu před začátkem. Rezervace vstupenek na telefonním čísle a e-mailu již není možná.