Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

KVĚTEN 2019

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > KVĚTEN 2019 >

První člověk

Dramatický příběh Neila Armstronga, prvního člověka na Měsíci     

Pátek 3. května, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 141 minuta.

Před padesáti lety se půl miliardy lidí mačkalo u televizí, aby v přímém přenosu sledovali přistání posádky Apolla 11 na Měsíci. Krátce nato pronesl astronaut Neil Armstrong slavnou větu „Je to malý krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo“. Stejně fascinující byla éra, která tomuto letu předcházela, a životní příběh člověka, jenž dostal to privilegium udělat na Měsíci první lidský krok. USA 2018. České titulky.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Animovaný rodinný film DĚTSKÝ FILM

Pátek 10. května, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 82 minuty.

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. S pomocí svých věrných přátel Asterixe a Obelixe se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat... Francie 2018. Český dabing.

Složka 64

Dánský krimi thriller podle bestselleru Jussiho Adler-Olsena

Pátek 17. května, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 119 minut.

Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných“ dívek. Do rukou detektiva Carla Mørcka z kriminálního Oddělení Q se dostává další nevyřešený případ. Jak souvisí děsivé, půl století staré tajemství opuštěného ostrova Sprogø se třemi mumifikovanými těly nalezenými za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? A komu patřila čtvrtá, prázdná židle u prostřeného stolu? Mrazivý detektivní příběh založený na skutečné události. Dánsko 2018. České titulky.

Čertí brko

Pohádka v režii Marka Najbrta DĚTSKÝ FILM

Pátek 24. května, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 99 minut.

V městečku Pytlov lidé možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat. Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového brka trochu zmateného čerta Bonifáce, kterému hned místní šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se spustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel... ČR / SR 2018. České znění.

Deník strojvůdce

Balkánská černá komedie

Pátek 31. května, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 85 minut.

Ilija je stejně jako jeho otec i dědeček vlakový strojvůdce a pomalu se chystá do důchodu. Na svém kontě má neslavný rekord co se počtu lidí zabitých na kolejích týče. Život Iljovi přivede do cesty desetiletého sirotka Simu, který se stane jeho adoptivním synem. Sima chce samozřejmě jít ve šlépějích svého otce. Jenže bez alespoň jedné nehody se prý skutečným strojvůdcem nemůže stát... Srbsko / Chorvatsko 2016. České titulky.


NA ČERVEN PŘIPRAVUJEME:

Trabantem tam a zase zpátky / Raubíř Ralf a internet

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz 

Rezervace vstupenek: 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz

Rezervované vstupenky je třeba si vyzvednout nejpozději 20 minut před začátkem promítání,v opačném případě se rezervace stává neplatnou.