STATISTIKA:

TOPlist

Žatčanští fotbalisté porazili Měnín B 3:0

Žatčany - Měnín B 3:0

Fotbalisté SK Žatčany odehráli skvělé utkání proti Měnínu "B" a připsali si další 3 body do tabulky, které momentálně znamenají 2. místo v soutěži. V zápase měli naši jasnou převahu, kterou zužitkovali už v první půli, kdy se trefil J. Kalvoda a P. Fábry. Ve 38. minutě sice neproměnil penaltu R. Poláček, ale hosté byli neškodní a tak tento moment nemusel nikoho mrzet. V druhém poločasu uzavřel na konečných 3:0 T. Kalla.

Příští utkání se odehraje v neděli, 25. září od 15:30 v Těšanech.

Žatčany - Rajhradice B 2:3
V sobotu 10 4. září se odehrálo další kolo IV. A třídy, ve kterém žatčanští fotbalisté nestačili na Rajhradice B a těsně prohráli 2:3.

Žatčany - Moutnice B 4:1
V neděli 4. září se odehrálo další kolo IV. A třídy. Ostře sledovaný duel proti Moutnicím B dopadl výborně pro naše fotbalisty, kteří rozhodli už v první půli a otočili nepříznivý stav 0:1 ze 7. minuty na konečných 4:1. Gólově se prosadili P. Michl, T. Kalla, J. Kalvoda a P. Fábry. Utkání přihlíželo více než 100 diváků.

Pozořice B - Žatčany 4:2
V sobotu 27. srpna 2022 odehráli fotbalisté SK Žatčany druhý mistrovský zápas, ve kterém bohužel nestačili na Pozořice B a prohráli na jejich hřišti 4:2 (3:0). Utkání poznamenala absence hned čtyř hráčů ze základní sestavy, nicméně náhradníci podali srdnatý výkon a odešli se vztyčenou hlavou. Oba góly našich vstřelil T. Kalla.

Žatčany - Těšany B 2:1
V neděli 21. srpna 2022 fotbalisté SK Žatčany nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání v sezoně 2022/2023. Na domácí půdě přivítali Těšany B a i přes úvodní nervozitu dokázali zvítězit 2:1. Z našeho týmu se gólově prosadili Tomáš Zrza a Tomáš Kalla. Sportovní klub by tímto rád poděkoval všem zúčastněným za skvělou podporu a atmosféru.