Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Informace IDS JMK

Milí čtenáři našeho Infomailu!

První podzimní den je tady! A s tím se pojí i dobrá zpráva, že výluk a změn v dopravě více a více ubývá. Přesuny zastávek kvůli oslavám úrody, vinobraním a podobným akcím ale přetrvávají. Za zmínku stojí dvě víkendové výluky - vlaková na lince S2 mezi Brnem a Křenovicemi a dále brněnská - tramvaje 2 a 3 nedojedou o víkendu na Starou osadu a budou nahrazeny prodlouženou linkou 27, která pojede na přestupní zastávku Jugoslávská. A také pozor na příští středu - bude státní svátek, obchody zavřené a proto i linky IDS JMK pojedou podle víkendových jízdních řádů, ale pozor na případné výjimky vyznačené nad každým odjezdem.

A protože bude příští týden volno, tak nevyjde ani infomail. Další dostanete až za 14 dní.

A kam Vám zveme na výlet?

Na zítřek do Brna na 18:00. Na Výstavišti proběhne velkolepý koncert ke 1200 letům Moravy. Vstupenky by ještě měly být k dispozici. Pro cestu zpět můžete využít noční vlaky i autobusy odjíždějící po půlnoci z Brna.

A o víkendu vyražte s IDS JMK na houby. Rostou a má být i teplo, takže přišel čas čištění, krájení, sušení, zavařování i smaženic! Škoda sedět doma.

Vinné mušky bychom pak rádi pozvali na další víkend 1.10., kdy Klub českých turistů Hodonín pořádá v sobotu 1. října 44. ročník pochodu Slováckými vinohrady. Bude to velkolepá akce. COVID už ji nezastaví!

SEN NA KOLEJÍCH
 
Když se řítím novým vlakem
připadám si býti ptákem
klidná jízda, žádné šoky
jezdit u nás může roky.
 
Design jako od Versace
po kolejích nezaskáče
v sedadlech si záda medí
dobře se v nich totiž sedí.
A když mobil ztrácí hlavu
usb mu dodá šťávu.
 
Zdá se mi to nebo nezdá?
V našem kraji vyšla hvězda
není to jen fantazie
to přijela Moravie! 

V aplikaci POSEIDON koupíte snadno nejen levnější jednorázové jízdenky, ale třeba také jednodenní rodinné / turistické jízdenky...

enlightened Další podrobnější informace najdete v Infomailu, který si můžete přečíst ZDE

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.