Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Informace IDS JMK

Milí čtenáři našeho Infomailu!

Máme před sebou muzejněnoční superpátek a supersobotu. Již v pátek 19.5. můžete jako předkrm navštívit muzejní noci pořádané řadou mimobrněsnských jihomoravských muzeí a v sobotu 20.5. pak naváže tradiční Brněnská muzejní noc. V jejím rámci zajděte i na náš krajský úřad v Brně na Žerotínově náměstí. I tam je pro Vás přichystán bohatý program. A během soboty se pro Vás rovněž otevřou dveře Českého rozhlasu Brno. Byla by škoda tak široké škály nabídek nevyužít.

Další dobrou zprávou je, že tento víkend i příští týden se nechystají významnější výluky a změny v dopravě. Za zmínku stojí jen víkendová výluka tramvají do Řečkovic. Příští týden se pak uskuteční výluky na vlakové lince S52 mezi Kobylí a Hodonínem. Jinak jde spíše o drobnější změny týkající se zejména přesunů zastávek.

Aby akcí nebylo málo, koná se v sobotu v Blatnici pod Sv. Antonínkem tradiční vinařská akce, kam zavádíme speciální spoje. A rovněž v sobotu, pokud byste se před večerní návštěvou muzeí chtěli trochu protáhnout, můžete vyrazit do Nýrova, kde místní sportovci chystají rovněž tradiční Pochod Halasovým Kunštátskem.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 20/2023. 

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

BRNĚNSKÁ MUZEJNÍ NOC
Všechno kvete, všechno voní
maturantům zvonek zvoní
slunce pálí, den je delší
Muzejní noc láká zdejší
radosti i dětí plno
otevřel i Rozhlas Brno
možné je i v tento den
projít Krajským úřadem!