Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Informace IDS JMK

Vážení čtenáři našeho Infomailu!

Léto je v plném proudu a Vy si určitě užíváte zasloužené volno u vody. Máme pozitivní zprávy.

Nejprve Vás chceme upozornit, že Hlavní nádraží v Brně už jsme pokryli novými validátory včetně zastávek náhradní dopravy na Uhelné ulici. Zkuste si koupit jízdenku místo na pokladně ve validátoru. Více v Infomailu.

O víkendu ani příští týden se moc závažných výluk nechystá. Spíše se posunují a ruší zastávky, protože opravy silnic a mostů jedou na plné obrátky. Upozorníme jen na několik drobných změn v dopravě. Od soboty do 6. 8. na vlakové spojce S61 mezi Bzencem - Mor. Pískem budou vlaky nahrazeny autobusy. Od pondělka na 10 dnů počítejte s náhradou vlaků autobusy mezi Mor. Krumlovem a Hrušovany nad Jevišovkou. Od pondělí do 25.7. budou Rakšice bez obsluhy autobusy. Ve Vyškově počítejte s drobnými změnami tras linek. A pozor na Tišnovsku - skončila výluka Šerkovice a jízdní řády se vrací do původního stavu.

A kam na výlet? Když jsme u toho Tišnovska, tak co třeba vyrazit na rozhlednu do Žernovníku. Určitě jste tam ještě nebyli! :-)

Budeme rádi, když odebírání Infomailu IDS JMK poradíte svým známým, příbuzným a sousedům. Stačí se přihlásit k odběru na našem webu www.idsjmk.cz vpravo nahoře.

Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.

Podrobnosti a další výluky najdete v Infomailu na odkazu: Infomail IDS JMK 26/2024. Aktuální verzi Infomailu najdete vždy i na našem webu v patičce.