Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

JARNÍ PŘEDPLATNÉ do divadla Boleradice

Kulturní výbor ZO Žatčany oznamuje, že se občané mohou přihlašovat k jarnímu divadelnímu abonomá 2022 v Boleradicích. Dopravu hradí obec, cena vstupenky je 126,- Kč, celková cena za pět představení je 630,- Kč. Zájemci o vstupenky se mohou přihlásit u p. Vladimíry Sedláčkové do 15. listopadu 2021 na telefonním čísle 602 678 388. 

J A R N Í    A B O N O M Á    2 0 2 2

DIVADELNÍ SPOLEK BRATŘÍ MRŠTÍKŮ BOLERADICE

15. ledna 2022, DS LOS Libošovice

Ladislav Stroupežnický: Naši furianti
Nejpopulárnější klasická česká veselohra, jejíž humor charakterizuje přístup Čechů k životní realitě.

12. 2. 2022, Divadlo Stodola Jiříkovice

Oldřich Daněk: Krvavá Henrietta aneb Jedno jaro v Paříži
Muzikál pro činoherce je příběhem lásky a vraždy z dob, kdy Evropa tančila valčík.

12. 3. 2022, DS Kroměříž

P. Palmade, Ch. Duthuron: Na útěku
Jde o příběh dvou žen, prchajících před svým osudem, které náhoda svedla dohromady na výpadovce z města. Z počáteční vzájemné nesympatie se stává pravé žensky spiklenecké přátelství. Dámy se společně vydávají na pouť, na které poznají nejen mnohá dobrodružství, ale hlavně cenu přátelství, které se nedá koupit za žádné peníze.

23. 4. 2022, DS Slavkov u Brna

Rudolf Trinner: Když hrdličky cukrovaly
Komedie o tom, že naletět sňatkovému podvodníkovi může obyčejná ženská, majitelka cestovní kanceláře, učitelka i advokátka. Když jsou ale finty sňatkového podvodníka prokouknuty … Svědky plánování sladké pomsty můžete být i vy.

21. 5. 2022, DS Václav Václavov

Niccolo Machiavelli: Mandragora
Hra je skvělým důkazem, že v renesanci to rozhodně s lidmi a morálkou nebylo o nic lepší než dnes … zvláště, když účel světil prostředky a ani duchovním nebylo nic svaté. Kalimach šílí po krásné Lukrecii. A udělá cokoli, aby s ní strávil alespoň jedinou vášnivou noc. Ta je ale vdaná na pana Mikulu a k tomu navýsost počestná. Pan Mikula šílí po dětech A udělá cokoli, aby měl brzy dědice. Ostatní šílí po penězích. A udělají kupodivu cokoli, aby jich měli plné kapsy. Kdo si nakonec při tom všem užije a kdo na tom vydělá?