Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist

7.6.2015 žatčanští fotbalisté prohráli s Moutnicemi B 1:2

V neděli 7. června 2015 prohráli fotbalisté SK Žatčany na domácím hřišti s B týmem fotbalistů z Moutnic těsným rozdílem 1:2.

Nedělní zápas sužovaný nadměrnými teplotami nezastihl naše hráče v dobré formě. Chybělo několik důležitých fotbalistů a v první půli se navíc zranil Michl a musel okamžitě střídat. Hosté hráli agresivně a měli optickou převahu, přesto šel SKŽ do vedení po faulu ve vápně na Vaňka. Kalla sice penaltu neproměnil, ale z následné dorážky už uspěl. Ve druhé půli se ale vše začlo hroutit, našim hráčům docházely síly a vázla veškerá kombinace. Ve velké šanci se objevil Vymazal, ale nesledujíc brankáře mu jen poslal míč do náruče. A tak v 58. minutě rozhodčí odpískal sporný nepřímý kop po přihrávce brankáři a chycení míče do ruk a Moutnice vyrovnaly stav utkání. Zápas spěl k remíze, ovšem v 88. minutě si počínal velmi nedůrazně Kalla a soupeř z protiútoku skóroval. SKŽ se tentokrát ve druhé půli na nic nezmohl a přenechal vítězství Moutnicím.

Text: Tomáš Kalla

Snímky z uvedeného utkání si můžete prohlédnout ZDE a také ZDE

Více informací, včetně poutavých komentářů k jednotlivým zápasům, naleznete na internetových stránkách Sportovního klubu SK Žatčany www.skzatcany.cz.