Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

IDS JMK informuje

Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!

Opět Vám posíláme informace o chystaných výlukách a změnách v dopravě. Tento týden máme dobré zprávy. Výluk moc není. Od pátku 8. 11. až do úterý 26. 11. 2019 bude probíhat poměrně komplikovaná výluka mezi Brnem a Vranovicemi. Některé vlaky pojedou o 3 minuty dříve, některé pojedou až o 15 minut později a některé budou nahrazeny autobusy a to i v pracovní dny!  V Mikulově dojde od 10. 11. na 10 dnů ke změně trasy jízdy přes centrum města. Za zmínku stojí pokračující víkendová výluka v Brně na Olomoucké ulici, kde budou tramvaje nahrazeny autobusy X.

Plískanice moc k výletům do přírody nelákají. Co si třeba místo toho zajet do Muzea města Tišnova na výstavu k Sametové revoluci nebo na Bučovický zámek na výstavu Životem a časem po Bučovicku? Navštivte i jiné expozice jihomoravských muzeí. Jako držitelé jízdenek máte v mnoha z nich slevu na vstupném (www.idsjmk.cz/slevy)

Podrobnosti najdete i na odkazu: Infomail IDS JMK 42/2019

PŘEDČASNĚ LETOS VÍNO PĚNÍ
MARTINSKÁ HUSA PEČE SE
A RESTAURACE JI PO SETMĚNÍ
SVŮM HOSTŮM SE ZELÍM, KNEDLOU ROZNESE.
I VY, KDYŽ OCHUTNÁTE VÍNA TROŠKU
SVATOMARTINSKÉ BÍLÉ, RŮŽOVÉ I RUDÉ
ZANECHTE DOMA SVOJI DROŽKU
VEŘEJNOU DOPRAVOU CESTA LEPŠÍ BUDE.

Víte, že Svatomartinská vína můžete letos ochutnat s předstihem - už od pátku 8. listopadu? Nepřežeňte chutnání a nezapomeňte, že řídit s alkoholem v krvi není dovoleno! S IDS JMK dojedete prakticky pořád prakticky všude po celém našem krásném kraji.

KORDIS JMK, a.s.

koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje