Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Pozvánka do Divadla Boleradice

Noc divadel vychází letos symbolicky na 17. listopad. Vzhledem k tomu, že rok 2018 se nese v duchu mnoha historických výročí, je hlavním tématem letošního ročníku česko – slovenská divadelní spolupráce.

Náš divadelní spolek se slovenskými divadelníky spolupracuje již řadu let. Diváci měli v minulých letech možnost seznámit se s tvorbou např. Divadelného združenia a Divadla Šesť pé z Partizánského, Divadla Hľadanie z Tlmáč,  Záhoráckeho divadla ze Senice a Divadla Šáchor ze Zohora . K účasti na letošní Noci divadel jsme po delší odmlce pozvali opět Divadlo Hľadanie z Tlmáč.

Odpolední část programu pro děti začne už ve 14,30 hod. Divadelní soubor Šikulky při ZŠ Hustopeče, Komenského se představí pohádkou Medvídek Pú a jeho přátelé. Na jevišti ožijí známé postavičky - vedle medvídka Pú také Kryštůfek Robin, Prasátko, Králíček, Oslík, Tygr, Sova, ale také Klokanice s Klokánkem. Pohádka je vhodná pro děti od 5 do 10 let a trvá asi 50 minut. Vezměte svoje děti do divadla a dopřejte jim zážitek ze setkání s dětskými herci. Každý malý návštěvník si z divadla odnese drobný dáreček. Připravujeme také fotokoutek s medvídkem Pú…

Večerní část Noci divadel začne v 19,15 hod. společným potleskem ve foyer divadla. Na 19,30 hod. je stanoven začátek inscenace slovenského souboru (Takmer) všetko o mužoch.  Tato pikantní komedie je napsaná na motivy hry Mira Gavrana "Všechno o mužích". Tři muži, tři příběhy, různý čas a zdánlivě různá zápletka. Přátelství, čest, komediální i vážné situace. Příběhy o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily. Představení není vhodné pro mládež do 16 let, obsahuje vulgarismy a lascivní scény. Noc divadel bude pokračovat ve 21,30 hodin besedou s cimbálovou muzikou Primáš. Tady bude příležitost nejen si zazpívat, zatancovat, ale také pobesedovat s domácími i hostujícími slovenskými herci. Ani mlsné jazýčky nebudou strádat…  

Půlnočním přípitkem Noc divadel 2018 ukončíme.


Další akce Divadla Boleradice

1.11. 2018                   
zahájení předprodeje Jarního předplatného

11.11. 15,00     
Divadelní představení Habaďůra - Tylovo divadlo Újezd u Brna

25. 11. 15,00    
Divadelní představení Rumcajs - Divadelní studio „V“ Brno

1. 12.  19,30      
Premiéra pohádkového příběhu pro celou rodinu Duchové Vánoc - DS bratří Mrštíků Boleradice

15. 12. 16,00    
Přidané představení folklórního pořadu Na Vánoce, na ty hody – Musica Folklorica


Divadlo dětem:

V programové nabídce divadla samozřejmě myslíme také na naše malé diváky. Především nabízíme předplatné Rodiče s dětmi do divadla, které je aktuálně v prodeji a uzávěrka rezervací této abonentní řady je 12. října. Po tomto datu bude možné koupit vstupenky samostatně na jednotlivé pohádky.

Předplatné zahrnuje čtyři tituly:

  • Rumcajs (25. 11.),
  • Technická pohádka (20. 1.),
  • Princ Bajaja (24. 3.)
  • Sindibádova dobrodružství (26. 5.).
V rámci Noci divadel, v sobotu 17. listopadu ve 14,30 hod., uvedeme pohádku Medvídek Pú a jeho přátelé.  Dětský divadelní soubor Šikulky, který pracuje při ZŠ Hustopeče, Komenského, pod vedením paní učitelky Věry Pešákové, předvede výsledek svojí celoroční práce v dramaticko-divadelním kroužku. Na jevišti ožijí všechny známé postavičky: vedle medvídka Pú také Kryštůfek Robin, Prasátko, Oslík, Králíček, Tygr, Sova, ale také Klokanice s Klokánkem.

Po skončení představení dostanou diváci příležitost setkat se s dětskými herci a vyfotografovat se s nimi ve fotokoutku.

Milí rodiče, prarodiče, tety i strýcové, vezměte svoje děti do divadla a dopřejte jim zážitek, který jim mobilní telefon ani tablet neposkytne…
 

Pro novou divadelní sezónu jsme připravili tři řady předplatného:

Sváteční předplatné (na podzim)

UZÁVĚRKA příjmu objednávek i plateb za Sváteční předplatné je 7. září 2018. Upozorňujeme, že rezervace, které nebudou do tohoto data uhrazeny, budou zrušeny a místa poskytnuta dalším zájemcům!
CENA abonentní vstupenky: 500 Kč

Rodiče s dětmi do divadla

UZÁVĚRKA příjmu objednávek i plateb za předplatné Rodiče s dětmi do divadla je 12. října 2018. Upozorňujeme, že rezervace, které nebudou do tohoto data uhrazeny, budou zrušeny a místa poskytnuta dalším zájemcům!
CENA abonentní vstupenky: 250 Kč

Jarní předplatné (zima, jaro) 

Takže je, co se týká našeho divadla, z čeho vybírat.

REZERVACE:


Divadelní zpravodaj je elektronický magazín, prostřednictvím kterého informujeme naše diváky o připravovaných akcích, programu divadla a zajímavostech. Nyní se můžete zaregistrovat prostřednictvím dotazníku na našich webových stránkách a zajistit si tak pravidelné zasílání Divadelního zpravodaje na vaši osobní elektronickou adresu, stačí kliknout na následující odkaz: Mám zájem o divadelní Zpravodaj

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás. 

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Jiří Janda

Divadelní spolek bratří Mrštíků
Boleradice 113
691 12 Boleradice
Mob.: +420 724 986 370
Email: info@boleradice-divadlo.cz
www.boleradice-divadlo.cz