Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

DUBEN 2019

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > DUBEN 2019 >

Léto s gentlemanem

Letní romantická komedie        

Pátek 5. dubna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 98 minut.

Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) každé léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jsou svoji už celou věčnost a jejich manželství sklouzlo do rutiny a stereotypu. Muž svůj čas už dlouho spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí. Anna si každé léto zpříjemňuje několik dní setkáním s kamarádkami, které za ní do malebných středních Čech přijíždějí na cyklistické výlety. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur (Jaromír Hanzlík). Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Mezi Arturem a Annou přeskočí jiskra a Anna zažívá pocity už dlouho nepoznané. Čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a zážitkům… ČR 2019.

Toman

Jiří Macháček v hlavní roli dramatu Ondřeje Trojana

Pátek 12. dubna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 145 minut.

Neuvěřitelný, ale pravdivý příběh rozporuplné osoby Zdeňka Tomana, šéfa naší zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu. Toman byl bezskrupulózní obchodník s obrovskou mocí a zásadním úkolem: sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. A Toman peníze sehnat uměl, neštítil se ničeho. Cena, kterou za to zaplatil on i jeho blízcí, byla však vysoká. Film odkrývá temné roky 1945–48 a příběh člověka, o kterém se nikdy nemluvilo. ČR 2018.

Ovečky a vlci: Veliká bitva

Animovaný rodinný film                                                                           DĚTSKÝ FILM

Pátek 26. dubna, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 74 minuty.

Ovečky a vlci se dohodli, že budou žít společně v míru. Tak tomu taky je až do chvíle, kdy se ve vesnici objeví neočekávaní hosté – černí vlci, kteří chtějí, aby se život vrátil do starých kolejí, kde vlci jsou šelmy a ovce kořist. Ovečky a vlky teď může zachránit jen spojení sil a týmová práce. Podaří se jim vrátit do vesnice klid a harmonii? Rusko 2018. České znění.

Žena na válečné stezce

Film + koncert FILMOVÝ KLUB

Sobota 27. dubna, 19.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 101 minuta.

Padesátnice Halla je zdánlivě spořádaná učitelka a sbormistryně, ale pod klidným zevnějškem dříme víc, než se na první pohled zdá. Tvrdá a nekompromisní žena má ještě druhý život – vede totiž soukromou válku s průmyslovými giganty, kteří ničí islandskou krajinu. Nejhledanější žena ostrova řeší s lukem v ruce dilema mnohých z nás: jak svým dílem přispět k tomu, aby nedošlo k ekologické a sociální katastrofě? Island / Francie / Ukrajina 2018. České titulky.


NA KVĚTEN PŘIPRAVUJEME:

První člověk / Asterix a tajemství kouzelného lektvaru / Složka 64 / Čertí brko

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz 

Rezervace vstupenek: 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz

Rezervované vstupenky je třeba si vyzvednout nejpozději 20 minut před začátkem promítání,v opačném případě se rezervace stává neplatnou.