Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

LEDEN 2019

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > LEDEN 2019 >

Oni a Silvio

Film Paola Sorrentina, režiséra slavného Mládí
Pátek 4. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 150 minut.
Sorrentinův dvorní herec Toni Servillo tentokrát v hlavní roli ztvárňuje Silvia Berlusconiho, kontroverzního předsedu italské vlády, známého miliardáře, skandalistu a mediálního magnáta, jenž se proslavil zejména svým excentrickým způsobem života a zhýralými večírky. Film dává nahlédnout do Berlusconiho soukromí a nabízí pohled na mrazivé a mnohdy groteskní situace, ať už se týkají podplácení soudců, nákupu nejlepších fotbalistů nebo svádění mladičkých modelek. Velkolepé komediální drama v italském znění, české titulky. Itálie 2018.

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

VYPRODÁNO!!! CESTOVÁNÍ
Neděle 6. ledna, 18.00. Vstupné 180 Kč.
Nová cestovatelská show v premiéře.

Mimi & Líza: Záhada vánočního světla

Animované pásmo + dílničky FILMOVÝ KLUB JUNIOR
Sobota 12. ledna, 15.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístup. Délka filmu 65 min.
Mimi a Líza jsou nevšední kamarádky. Jedna má oči stále zavřené a druhá je má otevřené dokořán. Obě se však umí dívat a společně vidět. Protože svět se dá vidět i rukama i ušima, jen to zkusit… Pásmo krátkých animovaných filmů pro menší děti a jejich rodiče o neobyčejném přátelství dvou malých holčiček. České znění. SR / ČR 2018.

Pat a Mat: Zimní radovánky

Pat a Mat jsou tu s velkou porcí zimní kutilské zábavy DĚTSKÝ FILM
Pátek 18. ledna, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 60 minut.
Zimní radovánky Pata a Mata, to tu ještě nebylo! Jak si poradí s vánoční výzdobou svých nových domů a jaké vánoční dárky si nadělí pod vánočním stromečkem? Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Pat a Mat, jak jsme již zvyklí, přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci, až se hřebíky budou prohýbat. Doma to však raději nezkoušejte! ČR 2018.

Po čem muži touží

Komedie, na jejímž scénáři se podílela spisovatelka Radka Třeštíková
Pátek 25. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
Charismatický cynik Karel (Jiří Langmajer) je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka. Karel si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně“. Ráno Karel zjistí, že se následkem noční alkoholické jízdy a zásahem vědmy Zoltany stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky... Komedie o věčném soupeření mužského a ženského světa. ČR 2018.

V PŘIPRAVUJEME:

Toman / Bohemian Rhapsody / Michaela Vaníčková – Z Ruska do Mongolska


O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz
Rezervace vstupenek: 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz