Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

ZÁŘÍ 2018

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > ZÁŘÍ 2018 >

Pat a Mat znovu v akci

Animovaný rodinný film DĚTSKÝ FILM
Pátek 7. září, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 75 minut.
Naši staří známí kutilové se přestěhovali do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Žádná komplikace pro ně není překážkou a žádná výzva není dostatečně velká, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem či instalaci bezpečnostních kamer... ČR 2018.

Tísňové volání

Dánský psychothriller
Pátek 14. září, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 85 minut.
Film má všechny ingredience pořádného severského thrilleru – napětí, ponurou atmosféru i charismatického hlavního hrdinu s rozvráceným osobním životem. – Asger Holm, bývalý policista, kterému byla přidělena služba na tísňové lince, odpoví na volání od unesené ženy. Když je hovor náhle přerušen, začíná po ženě a jejím únosci pátrat. S telefonem jako jediným nástrojem vstoupí Asger do závodu s časem, aby zachránil ohroženou ženu. Zločin, který odkrývá, je však mnohem větší, než se na začátku zdálo... Původní znění s českými titulky. Dánsko 2017.

Králíček Petr

Rodinný animovaný dobrodružný film DĚTSKÝ FILM
Pátek 21. září, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní – a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium mezi ním a obyvateli zahrady. Český dabing. USA 2018.

Studená válka

Film + koncert soul-folkového dua Hedvika & Harnach FILMOVÝ KLUB
Sobota 22. září, 19.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 89 minut.
V období budování stalinského Polska, ale také moderní západní Evropy se odehrává příběh osudové lásky zpěvačky Zuly a skladatele Wiktora. Nedokážou žít spolu, ale zároveň se fatálně přitahují a nevydrží být bez sebe. V kulisách Varšavy, Berlína a Paříže zní jazzová a folklorní hudba a Zula s Wiktorem rozehrávají nádhernou, ale hořkou baladu, svoji vlastní studenou válku. Původní znění s českými titulky. Polsko 2018. 

Jan Palach

Drama v režii Roberta Sedláčka podle scénáře Evy Kantůrkové
Pátek 28. září, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 124 minuty.
Jan Palach. Student, který se v roce 1969 upálil na protest proti sovětské invazi do Československa. Nekompromisní mladík, který přinesl krajní oběť v touze vyburcovat národ z okupační letargie. Jméno, které u nás zná každý. Film vypráví příběh posledních měsíců Palachova života, ukazuje cestu, na níž se z milujícího syna, oddaného přítele a citlivého, přemýšlivého studenta filozofie stala „pochodeň číslo 1“. České znění. ČR/SR 2018.

PŘIPRAVUJEME:

3. 11. – koncert seskupení Hradišťan & Jiří Pavlica – předprodej bude spuštěn v září

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz

Rezervace vstupenek: info@kinomenin.cz nebo 724 910 78