Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

BŘEZEN 2018

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > BŘEZEN 2018 >

Sněhulák

Mysteriózní thriller podle bestselleru Jo Nesba

Pátek 2. března, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 120 minut.

Harry Hole je enfant terrible týmu vyšetřujícího zločiny v norské metropoli. Na jedné straně je to výjimečně dobrý detektiv, jehož netradiční metody skoro vždy vedou k úspěchu, na straně druhé nezodpovědný alkoholik s mnoha prohřešky. Jediné, co dokáže Harrymu zabránit v pití, je nový případ. A toho se právě dočkal. Žena, která zmizela uprostřed noci ze svého domu, byla o pár dní později nalezena brutálně zavražděná. Postavený sněhulák, který na místě činu zůstal jako jediné vodítko, naznačuje, že tenhle pachatel si chce hrát. A že ho to baví čím dál víc a nehodlá s tím přestat... Anglické znění s českými titulky. USA 2017. 

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu

Animovaná dobrodružná komedie DĚTSKÝ FILM

Pátek 9. března, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 89 minut.

Hlavní hrdinkou příběhu je odvážná Gerda, která kdysi porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Díky tomu se z nich staly tak trochu pohádkové celebrity. Zatímco Gerda bere popularitu s nadhledem, zasněný Kai se s ní vyrovnává o poznání hůř. Aby si od této vysilující slávy trochu odpočinuli, vydávají se do hor za svým trollím kamarádem Ormem. Netuší však, že tam na ně čeká nové dobrodružství... Rusko 2016. Český dabing. 

Vražda v Orient Expresu

Slavný detektiv Hercule Poirot v krimi příběhu podle Agathy Christie

Pátek 16. března, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 114 minut.

Třináct pasažérů uvízne v přepychovém vlaku Orient expresu kdesi ve sněhových závějích na Balkáně. V okamžiku, kdy ve vlaku dojde k záhadné vraždě amerického obchodníka, se každý z nich stává podezřelým. Ve vlaku naštěstí nechybí slavný detektiv Hercule Poirot. Ten musí závodit s časem, aby vyřešil smrtící hádanku dříve, než neznámý vrah znovu udeří... V rolích podezřelých pasažérů se představí hvězdy jako Penélope Cruz, Johnny Depp, Michele Pfeiffer, Willem Dafoe a mnozí další. Anglické znění s českými titulky. USA 2017. 

Václava Havířová – Norsko trochu jinak

Přednáška o Norsku CESTOVÁNÍ

Pátek 23. března, 19.00. Vstupné dobrovolné.

S čím se můžete setkat v Norsku kromě krásné přírody? Možná se o Norsku dozvíte, co jste dosud nevěděli. Postřehy o životě v této skandinávské zemi. 

Velká sýrová loupež

Dětský film + dílničky FILMOVÝ KLUB JUNIOR

Neděle 25. března, 15.00. Vstupné 60 Kč. Délka filmu 50 minut.

Napínavé a humorné vyprávění o třech myšácích žijících v biografu, kteří se jednoho dne rozhodnou vydat do opravdového světa a podniknout riskantní, ale lákavou akci... Animovaný československo-německý film z roku 1986. Po skončení filmu proběhnou tvořivé dílničky.

NA DUBEN PŘIPRAVUJEME:

7. 4. filmový klub 

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz

Rezervace vstupenek: info@kinomenin.cz nebo 724 910 784