Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Internet z obecního rozvodu kabelové TV

V následujícím článku bychom Vám rádi popsali současnou možnost příjmu internetového signálu z obecního kabelového rozvodu v naší obci včetně různých variant a rychlostí připojení a tomu odpovídajících cen.

Připojení internetu po rozvodech kabelové televize v Žatčanech provozuje šlapanická společnost VIVO CONNECTION spol. s r.o. Podmínkou zřízení služby je existující televizní kabelová přípojka (DOCSIS) v domě nebo bytě zájemce. 

Kabelové přípojky Žatčany

 

Nový zákazníci nyní mohou využít skvělé akce. Aktivace kabelové přípojky je za cenu 1 Kč a záloha za modem Cisco je také jen 1 Kč (běžná cena za kabelový modem je 990 Kč).  

Dostupné po celém území obce  

Dostupné tarify:

CITY METRO   40/2 Mbit/s   490 Kč

CITY METRO   10/1 Mbit/s   390 Kč

CITY METRO   2/1 Mbit/s   295 Kč

 

Zřízení služby a cena aktivace:  

Pro zřízení vysokorychlostního internetu přes kabelovou televizi musíte mít přípojku kabelové televize, která působí ve vaší obci. Pro příjem internetu je zapotřebí kabelový modem, který dodáváme při aktivaci služby. Technik, který vám přijde službu nainstalovat včetně připojení počítače k internetu, nebo nastavení domácího WiFi si bude účtovat 350,-Kč. Na tomto typu připojení bohužel nemůžeme z technických důvodů prozatím nabídnout televizi do počítače.  

O parametrech internetu:

Cena internetu je samozřejmě včetně DPH. Pokud je uvedena rychlost 10/1 Mbit, znamená to, že je 10 Mbit/s směrem k vám (download) a 1 Mbit/s směrem od vás do internetu (upload). Uvedená rychlost je horní hranice, kterou bude linka většinou dosahovat. Na žádnou z linek není aplikováno pravidlo FUP, není omezená časem ani množstvím přenesených dat. Rychlost je nesdílená. O tom jak je to s měřením rychlosti a stahování si přečtěte v dalším odstavci. Ke každé přípojce za více než 350 Kč je zdarma veřejná IP adresa.

 

Více informací naleznete na http://www.citymail.cz/internet/domu/zatcany-kabelove-pripojeni/

Další informace naleznete také na http://www.citymail.cz 

Kontakt:

VIVO CONNECTION spol. s r.o.

Nádražní 7/1178

Šlapanice, 664 51

Tel. číslo: + 420 603 199 000

E-mail:

internet@vivo.cz

obchod@vivo.cz

 


 TOPlist