Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Pozvánka do Divadla Boleradice

Divadlo Boleradice uvádí v pátek 13. dubna veselohru divadelního souboru Karel Čapek Vražda sexem. Komedie o muži, jenž nemůže najít sám sebe a jeho praktické ženě, na které leží zabezpečení domácnosti, do které patří i popletená tetička. A když k tomu přidáme hysterickou pacientku a nečekanou návštěvu milenky, není divu, že se z domu stává blázinec, ve kterém nechybí ani vražda...

Další dubnový víkend, v sobotu 21.4., s detektivní komedií Staršidlo Cantervillské vystoupí soubor z Blažovic. Poslední pátek v dubnu, v této sezóně naposledy na domácím jevišti, se představíme s naší detektivní komedií Jezinky a bezinky.

Páteční a sobotní představení začínají v 19:30 v neděli pak v 15 hod. odpoledne. 

Vstupenky si můžete rezervovat na internetových stránkách divadla nebo osobně v pokladně divadla v pátek od 18:00 do 19:00 hodin a hodinu před představením. Telefonní číslo do divadla v době předprodeje je 723 666 153. Na webových stránkách divadla najdete pozvání i na další divadelní představení.

Program divadla a rezervace vstupenek


Od 4. do 12. května se uskuteční již 24. ročník divadelní přehlídky, jejíchž prvních dvanáct ročníků proběhlo na podzim, a ten letošní je dvanáctý jarní. Ve čtyřech dnech nabízíme divadelní klasiku v podání předních amatérských divadelních souborů z Moravy i Čech. 

Program 24. přehlídky Jarní sešlost


Divadelní zpravodaj je elektronický magazín, prostřednictvím kterého informujeme naše diváky o připravovaných akcích, programu divadla a zajímavostech. Nyní se můžete zaregistrovat prostřednictvím dotazníku na našich webových stránkách a zajistit si tak pravidelné zasílání Divadelního zpravodaje na vaši osobní elektronickou adresu, stačí kliknout na následující odkaz: Mám zájem o divadelní Zpravodaj

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás. 

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Jiří Janda

Divadelní spolek bratří Mrštíků
Boleradice 113
691 12 Boleradice
Mob.: +420 724 986 370
Email: info@boleradice-divadlo.cz
www.boleradice-divadlo.cz