Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Pozvánka do Divadla Boleradice

Divadlo Boleradice vás zve na představení Jízlivý glosátor. Pásmo forbín Voskovce a Wericha z legendárního Osvobozeného divadla uvede tuto sobotu 11. 3. 2017 v 19:30 hodin. V režii Jiřího Merlíčka účinkují Jiří Brabec a Zbyněk Háder. Jsou samozřejmě doplněny nestárnoucími písničkami Jaroslava Ježka. Jejich inteligentní humor oslovuje už celé generace diváků a jistě si najde ty své i v našem divadle.

Zapeklitá komedie anebo Kdo si brousí nad Paďousy je na repertoáru už několik let. A stále má své diváky. Opět zvítězí s pomocí lásky  dobro nad zlem. V obci Paďousy probíhá mše a farář prosí vesničany, aby přispěli penězi na opravu cesty, po které bude jednoho dne nesen na místo posledního odpočinku každý z nich. U vládce pekel Lucifera zatím probíhá porada - všichni si mnou ruce nad světem, který je zaplaven lží, falší, přetvářkou, hrabivostí, lakotou, nenávistí, nesnášenlivostí, nevěrou, pýchou, kariérismem a radují se, že zatímco peklo vzkvétá, nebe je na tom zcela opačně. Pohádka pro dospělé a starší děti. Uvedeme ji v pátek 7. dubna večer. Přijďte se pobavit.

O hostování Vlastenecké omladiny v našem divadle je mezi diváky vždy velký zájem. Pozvali jsme je i letos s klasickou renesanční komedií Zkrocení zlé ženy. Slavný dramatik William Shakespeare svým mistrovským perem zachytil všechny podoby lásky i sváru mezi mužem a ženou. Představení uvádíme v sobotu 22. dubna 2017.

Rezervaci vstupenek jednotlivých představení nebo předplatného můžete provést už teď na webových stránkách www.boleradice-divadlo.cz nebo osobně každý pátek od 18:00 do 19:00 hodin v pokladně divadla. Telefonní číslo do divadla v době předprodeje je 723 666 153.

Celý podrobný program divadla najdete na webových stránkách Divadla Boleradice.

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás.

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Jiří Janda

Divadelní spolek bratří Mrštíků
Boleradice 113
691 12 Boleradice
Mob.: +420 724 986 370
Email: info@boleradice-divadlo.cz
www.boleradice-divadlo.cz