Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

Pozvánka do Divadla Boleradice

Divadlo Boleradice uvádí v sobotu 9. prosince Adventní koncert. Vystoupí smíšený pěvecký sbor Alou Vivat z Ústí nad Orlicí. V první polovině koncertu sbor představí průřez svým repertoárem. Vedle lidových písní z východočeského regionu a slovácké lidové písně „Okolo Hradišťa“, zazní také známé skladby „Světla promenád“, nebo „Mackie Messer“ od Kurta Weilla i polská lidová „Gorale“. Druhá část koncertu se bude již plně věnovat adventnímu času. Zazní mimo jiné píseň „Somewhere“ od Leonarda Bernsteina z muzikálu „West Side Story“, dále „Adiemus“ od Karl Jenkinse, Deo Gracias a Panis Angelicus. Závěr koncertu je již ve vánoční náladě: Jiří Ignác Linek „Pastorella Iucunda“, „Bílé vánoce“, ukázka z pásma koled „Z Betléma se ozývá“,  „Den přeslavný k nám jest přišel“ a „K Ježíškovi do Betléma“.  

Koncert začíná v 19:30 hodin. Vstupenky si můžete rezervovat na internetových stránkách divadla a osobně v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hod a hodinu před koncertem. Na webových stránkách najdete pozvání i na další divadelní představení.

Tak jako každý advent i letos bude vystaven dřevěný vyřezávaný betlém pana Antonína Krmíčka doplněný o výstavu perníčků. Přístupný bude během každého představení a každou adventní neděli od 10 do 11.30 hod. dopoledne. Prohlédnout si ho můžete i na videu ZDE.

Pokud si otevřete naše stránky www.boleradice-divadlo.cz podívejte se v menu na odkaz Program - rezervace na nabídku abonmá pro dospělé diváky Jarní předplatné nebo na další představení v novém roce. Určitě si vyberete J Od poloviny prosince také uvolníme k prodeji vstupenky na jednotlivá představení Jarního předplatného. 

Rezervaci míst na vybraná představení můžete provést už teď na webových stránkách divadla nebo osobně v době předprodeje každý pátek od 18 do 19 hod v pokladně divadla. Telefonní číslo do divadla v době předprodeje je 723 666 153. Na webových stránkách najdete i další podrobnosti o programu divadla. 

Moc bychom si přáli, abyste se vy, naši diváci, těšili na návštěvy divadla stejně, jako se my těšíme na vás. 

Za všechny divadelníky v Boleradicích

Jiří Janda

Divadelní spolek bratří Mrštíků
Boleradice 113
691 12 Boleradice
Mob.: +420 724 986 370
Email: info@boleradice-divadlo.cz
www.boleradice-divadlo.cz