Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

ČERVEN 2018

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > ČERVEN 2018 >

Hastrman

Romantický thriller na motivy románu Miloše Urbana oceněného Magnesií Literou
Pátek 1. června, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 100 minut.
Romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), jehož láska k venkovské dívce Katynce naplňuje netušeným štěstím i stravující vášní. Baron se vrací se svým sluhou z cest po světě, aby obnovil rybníky na svém panství. Jakožto moderní a osvícený člověk se životu místních vymyká. Středem jeho zájmu se stane nespoutaná a výjimečná rychtářova dcera Katynka revoltující proti autoritám vášnivým uctíváním přírody a pohanských rituálů. Inteligentní a krásnou dívkou jsou okouzleni všichni. Čím více se Katynka hastrmanovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku obstojí... Prvotina Ondřeje Havelky. ČR 2018.

Planeta Česko

Dokument o české přírodě plný překrásných záběrů a nových informací
Pátek 8. června, 19.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 81 minuta.
Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky, stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka. Seznamte se s tetřevem tokajícím za úsvitu, se vzácnými sysly, ledňáčkem prorážejícím při lovu střemhlav vodní hladinu, s lososy putujícími z českých řek do moře a zpátky a mnoha dalšími hrdiny. Divočina začíná hned za vašimi dveřmi... ČR 2017.

Černý Petr

Filmová projekce + koncert - FILMOVÝ KLUB
Sobota 9. června, 20.00. Podrobnosti na plakátech, webu a facebooku.
Celovečerní prvotina Miloše Formana. Po projekci zahraje Petr Foltýn. Info – filmový klub: 733 737 867, facebook/Filmový klub Měnín

Pračlověk

Animovaná komedie od tvůrců Ovečky Shaun - DĚTSKÝ FILM
Pátek 15. června, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 88 minut.
Dug je typický neohrožený hrdina žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. Teď ale musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim totiž doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug se díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území. Dokáže však doba kamenná překonat dobu bronzovou? Velká Británie/Francie 2018.

 


V ČERVENCI A SRPNU BUDE KINO ZAVŘENÉ.

PŘEJEME HEZKÉ LÉTO A NA VAŠI NÁVŠTĚVU SE TĚŠÍME OPĚT V ZÁŘÍ.

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz
Rezervace vstupenek: info@kinomenin.cz nebo 724 910 78