Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

ÚNOR 2018

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > ÚNOR 2018 >

Emoji ve filmu

Dobrodružný animovaný příběh DĚTSKÝ FILM

Pátek 2. února, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 91 minuta.

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Hlavní hrdina, smajlík Gene, je jiný než ostatní, a tak se vydává s kamarády najít Kód, který by jej mohl opravit. Celému mobilu však začne hrozit nebezpečí a jen oni můžou svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán... Český dabing. USA 2017.

Naprostí cizinci

Drama podle skutečné události FILMOVÝ KLUB

Sobota 3. února, 19.00. Podrobnosti na plakátech, webu a facebooku.

Po projekci zahraje Pan Doucha a do ucha band. Info: 733 737 867, facebook/Filmový klub Měnín

Bába z ledu

Hořká komedie Bohdana Slámy

Pátek 9. února, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 106 minut.

Ovdovělá šedesátnice Hana (Zuzana Kronerová) žije stereotypní život, který se točí kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnoučat. Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) a otužileckou komunitou na břehu Vltavy se všechno v jejím životě změní. Zatímco Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má své tajemství. Příběh přináší naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku... ČR 2017. 

Earth: Den na zázračné planetě

Strhující dokument o zázracích naší planety

Pátek 16. února, 19.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 115 minut.

Snímek představuje malým i velkým divákům nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku, pandu, která usměrňuje svého hravého potomka, rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze, lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostro-vům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst... Širokoúhlý snímek z produkce BBC od tvůrců seriálu Zázračná planeta. Český dabing v podání Ivana Trojana. Velká Británie 2017. 

Odnikud

Diane Kruger v thrilleru o pomstě a spravedlnosti

Pátek 23. února, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodné od 15 let. 106 minut.

Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě... Ve snímku režiséra Fatiha Akina exceluje Diane Kruger, oceněná za nejlepší ženský herecký výkon na festivalu v Cannes. Německé znění s českými titulky. Německo 2017. 

NA BŘEZEN PŘIPRAVUJEME:

Sněhulák / Vražda v Orient expresu / filmový klub junior / přednáška o Norsku

O pravidelné zasílání programu kina si můžete napsat na e-mail kino.menin@centrum.cz

Rezervace vstupenek: info@kinomenin.cz nebo 724 910 784