Nabídka:


MAPA OBCE ŽATČANY

Rozpočet obce

FIRMY V NAŠÍ OBCI
 

Počasí Brno - Slunečno.cz

Farnost Žatčany

Mateřské centrum Budulínek

Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist  

PROSINEC 2017

Úvodní stránka > Program kina > Kino Měnín > PROSINEC 2017 >

Lajka

Animovaný sci-fi muzikál DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Sobota 16. prosince, 17.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 85 minut.

Nelehký je život fenky Lajky na periférii ruského velkoměsta. Po svém odchytu je násilně přeškolena na průkopnici kosmonautiky. Záhy po startu Lajku do vesmíru následuje množství dalších zvířat překotně vypouštěných z Houstonu a Bajkonuru. Zvířata bloudí vesmírem, až nakonec za pomoci černé díry šťastně obydlí vzdálenou planetu. Po nedlouhé době jejich harmonického, nikým nerušeného soužití s místními živočichy k nim však doputuje i první člověk a harmonický i ten holý život zvířat je rázem ohrožen... ČR 2017.

Bádule

KONCERT

Neděle 17. prosince, 15.00. Vstupné dobrovolné.

Bádule je soubor z Ivančic, který svou činností navázal na smíšený ivančický pěvecký sbor, který vznikl v roce 1995. Poté zanikl a v roce 2011 ho bývalí členové obnovili a dali mu příznačný název Bádule, což je složenina slov bá-brle a dě-dule. Tento seniorský soubor vede paní Hedvika Hrbáčková, dlouholetá sbormistryně a spoluzakladatelka.

Po strništi bos

Příběh, který předchází filmu Obecná škola

Pátek 22. prosince, 20.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 111 minut.

Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z poválečného pražského předměstí ve snímku Obecná škola. Nyní jsme však o pár let dříve, v období Protektorátu, kdy je Edova rodina donucena odstěhovat se na venkov k příbuzným. Rozměry válečného konfliktu, který rodině obrátil život naruby, vnímá chlapec milosrdnou dětskou optikou, jež nabízí hlavně prostor pro tajuplná dobrodružství... Nový film otce a syna Svěrákových vypráví vzpomínky Zdeňka Svěráka na dětství, které prožil za války na venkově. V roli Edových rodičů tentokrát uvidíme Terezu Voříškovou a Ondřeje Vetchého. ČR / SR 2017.


NA LEDEN 2018 PŘIPRAVUJEME:

6. ledna - Den otevřených dveří k 70. výročí první projekce

slavnostní otevření / výstava / ukázka promítací techniky / koncert jazzového souboru Himbeere Brombeere

20. ledna, 16.30 a 19.00 (v 19.00 již vyprodáno) - Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Mladý poutník se vydá pěšky probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z rukou. Oblíbená cestovatelská projekce a veselohra plná humoru a lidských příběhů.

Vstupenky: www.smsticket.cz