Cena a kvalita vody

STATISTIKA:

TOPlist

30. května 2015 žatčanští fotbalisté porazili Babice B 4:3

V sobotu 30. května 2015 zvítězili fotbalisté SK Žatčany nad B týmem fotbalistů z Babic nad Svitavou na hřišti soupeře rozdílem 4:3!

Ještě před sobotní hodovou zábavou čekal na fotbalisty SKŽ nelehký úkol - zvítězit proti Babicím nad Svitavou B na jejich vlastním hřišti. Případný úspěch by tým výrazně posunul k historickému postupu do vyšší soutěže, k tomu mělo ale mužstvo velmi daleko už po sedmi minutách hry, kdy prohrávalo 0:2. Blamáž se naštěstí podařilo odvrátit už v první půli, kdy Žatčany srovnaly skóre na 2:2 a ve druhé půli již nad vyčerpaným soupeřem dominovaly. Přes velkou střeleckou převahu však padl třetí gól až v 62. minutě, navíc hned o 2 minuty později soupeř vyrovnal díky vlastnímu gólu našich. Vše spělo k remíze 3:3 i po neproměněné penaltě deset minut před koncem, hráči Žatčan ale nakonec utrhli výhru 4:3 v 86. minutě a k titulu jim stačí vyhrát jedno z posledních dvou domácích utkání.

Snímky z uvedeného utkání si můžete prohlédnout ZDE

Více informací, včetně poutavých komentářů k jednotlivým zápasům, naleznete na internetových stránkách Sportovního klubu SK Žatčany www.skzatcany.cz.